Наша історія

ПрАТ «Науково-дослідний інститут лазерних технологій», засноване в 1995 році, на сьогоднішній день є одним з лідерів Східної Європи з виробництва промислових лазерних систем і комплексів, а також виготовлення керамічних растрових валів, що використовуються в поліграфії для друку, нанесення покриттів та клеїв.

Технологічні лазерні комплекси виробництва інституту, на основі волоконних лазерів, дозволяють досягти при гравіюванні лініатуру растра до 400 лін /см та більше.

Виробництво оснащене сучасним обладнанням, що, зокрема, дозволяє застосовувати нову плазмову технологію нанесення зносостійких керамічних покриттів та проводити високоефективне очищення валів з керамічним покриттям.

Підприємство виготовляє високоякісні ротаційні трафарети для друку на тканинах, безшовні флексоформи для друку зошитів, шпалер і упаковки із застосуванням технології прямого лазерного гравіювання, що реалізується за допомогою лазерного комплексу MORPHEUS 6212 фірми Stork.

Перенесення зображень на різні матеріали за допомогою лазерного гравіювання, порізка пластика, дерева, металів здійснюються на технологічному обладнання на основі CO2 і волоконних лазерів.

Інститутом створене та успішно діє дочірнє підприємство ТОВ «Лазер Флекс», яке спеціалізується на виготовленні фотополімерних друкарських флексоформ аналоговим способом і за технологією Computer-to-Plate. Лабораторія друкарських форм оснащена сучасним обладнанням фірми Flint Group Printing Plates і виробляє також фотополімерні форми для високого, глибокого і тампонного друку, гарячого тиснення, вибіркового лакування в офсеті. Використання фотополімерів і вимивних розчинів фірми Flint Group, а також новітніх досягнень у формному процесі дозволяє виготовляти друкарські форми найвищої якості товщиною від 0,43мм до 6,35мм.

У 2007 році вперше в Україні ПрАТ “НДІ лазерних технологій” розпочало виготовлення ротаційних металевих і керамічних форм для тамподруку методом прямого лазерного гравіювання, в тому числі для друку на пробках.

ПрАТ «НДІ лазерних технологій» є вітчизняним лідером з розробки, проектування та виготовлення лазерних установок, призначених для вирішення широкого ряду завдань в різних галузях промисловості.

Інститут є офіційним представником в Україні низки закордонних фірм і реалізує наступну продукцію:

  • лазерне обладнання Orotig (Iталiя);
  • дистилятори, мийне устаткування Rеnzmann (Німеччина);
  • лазерне обладнання Rofin (Німеччина, Великобританія).

ЧОМУ САМЕ МИ?

 • Багаторічний досвід
 • Висока якість
 • Надійність
 • Оперативність
 • Індивідуальний підхід