Luxinar OEM series CO2 лазеры потужністю від 100 до 400 Вт

 
 

Серія OEM з вихідною потужністю від 100 до 400 Вт забезпечує компактне рішення для інтеграції лазера в існуючі виробничі лінії. Серія OEM Luxinar оснащена інтегрованим блоком ВЧ накачування, що робить лазер більш легким і компактним. Завдяки своїй малій вазі та міцній конструкції СО2-лазери даної серії є ідеальними кандидатами для робото-технічних програм, а також систем з сканаторами.

Як і лазери серії SC, лазери серії OEM засновані на революційному SLAB-принципі. OEM лазери повністю автономні, тому немає необхідності для спеціального рециркуляційного газового обладнання. Заміна газової трубки необхідна не раніше ніж через 16000 годин роботи, таким чином технічне обслуговування і витрати на обслуговування мінімальні. Повний спектр лазерів OEM базується на використанні відпаяного резонатора з дифузійним охолодженням робочого газу.

Якість лазерного променя, потужність і точність є визначальними характеристиками лазерів серії OEM і дозволяє застосовувати їх для найширшого спектра завдань, включаючи обробку паперу, скла, дерева і тонкого листового металу, а також пластмаси.

Технічна інформація

  Luxinar SC OEM 10iX Luxinar OEM 40iX
Тип накачування ВЧ ВЧ
Потужність лазерного випромінювання 120 W 400 W
Частота імпульсів 0-130 kHz 0-130 kHz
 

Вас цікавлять CO2 лазери Luxinar?