Формне обладнання nyloflex® Flint Group

Устаткування для обробки фотополімерних пластин nyloflex®®

Устаткування для обробки фотополімерних пластин nyloflex® поставляється в  комбінованому варіанті або окремими одиницями обладнання та дозволяє проводити всі технологічні процеси: експонування, вимивання, світлову фінішну обробку, сушку, а також порізку. 

 

Існують різні модифікації обладнання Flint Group для отримання готових до друку пласких або циліндричних фотополімерних форм - сольвентних, водних чи термічних.  

 

Устаткування nyloflex® ThermoFlexX успішно використовується в поєднанні з фотополімерними пластинами та гільзами nyloflex®. 

 

Пластини nyloflex® сумісні з усіма лазерними системами для обробки фотополімерних друкарських пластин.

Експонування, вимивання, сушка, світлова фінішна обробка

Устаткування nyloflex® для обробки фотополімерних пластин розчином є в різних розмірах для різних форматів пластин. Найбільш компактна система F II призначена для пластин формату 810 x 660 мм (31,9"x 26.0"), в той час як модель F V - для максимального формату 1320 x 2032 мм (52"x 80").

Устаткування для термічної обробки

Для обробки термічних пластин nyloflex® компанія Flint Group Flexographic Products пропонує систему nyloflex® Xpress Thermal Processor, яка об'єднує в собі інноваційний дизайн і високі технології та виготовляється в США.

 

nyloflex® Xpress Thermal Processing System є чимось більшим, ніж просто обладнання. Це програма, яка є простою, зрозумілою та прозорою у використанні.

Система nyloflex®®NExT

Nyloflex® NExT Exposure гарантує високоефективну експозицію для точного відтворення зображень та найвищої якості друку з ідеальним нанесенням фарби. Світлодіоди UV-A високої інтенсивності (> 800 мВт / см²) і постійність вихідних параметрів забезпечують  відмінну повторюваність результатів. Не потрібні додаткові виробничі процеси або витратні матеріали (як, наприклад, ламінування, інертні гази, плівка), що дозволяє уникнути додаткових ризиків і витрат. 

Устаткування для експонування Nyloflex®NExT Exposure є в різних розмірах. Обладнання сумісно з відповідними системами для вимивання, сушіння та світлового фінішингу.

Високоефективна лінія автоматичної обробки

Покращення продуктивності та зниження витрат відіграють все більшу роль у поліграфічній промисловості - автоматизація є одним із способів суттєво вплинути на досягнення цих цілей. Сьогодні виготовлення флексографічних форм значно відстає за рівнем автоматизації від офсету та глибокого друку. У конкурентній боротьбі за замовлення на друкарські роботи, особливо від власників відомих брендів і великих мереж супермаркетів, ключовими факторами є контроль рівня витрат, а також незмінно високий і зростаючий стандарт якості. При розробці автоматизованої системи nyloflex® Automated Plate Processor для виробництва флексографських друкарських форм компанія Flint Group Flexographic Products приділила цим факторам особливу увагу.

 

Повністю автоматизована технологічна лінія nyloflex® (APP) Automated Plate Processor 

Повністю автоматизована технологічна лінія для обробки флексографських форм поєднує в собі вимивну машину з круглою щіткою і цифровим поділом шарів, сушарку з вісьмома сушильними ящиками, установку для додаткового експонування і світлового фінішинга (UV-A / UV-C), а також пристосування для укладання з вісьмома висувними ящиками, дозволяючи обробляти до 109 пластин / 294 м² на добу. Придатна для обробки високоякісних фотополімерних пластин з максимальним розміром до 1320 x 2032 мм (52,0 "x 80,0") і товщиною від 0,7 мм до 7,0 мм.

nyloflex® Automated Plate Processor (APP) Fully automated processing line
Fully automated processing line for flexo plates combines a round brush washer with digital layer separation, a dryer including eight drying drawers, a unit for post exposure and light finishing (UV-A / UV-C) and a stacker with eight drawers, offering in total a capacity of up to 109 plates / 294 m² per day. Suitable for processing high quality photopolymer plates up to a maximum size of 1320 x 2032 mm (52.0" x 80.0") and from 0.7 mm to 7.0 mm plate thickness.

Устаткування nyloflex®®ITR для кругової обробки

Для обробки фотополімерних гільз, таких як nyloflex® Thin Sleeve і nyloflex® Classic Sleeve, компанія Flint Group пропонує відповідне обладнання. Установка nyloflex® ITR може використовуватися для основного експонування однієї або двох фотополімерних гільз ITR. Nyloflex® ITR є компактною системою для паралельної обробки до 10 гільз,  містить вимивну машину, сушарку, додаткову експозицію і світловий фінішинг. Компактна конструкція займає мінімум простору. Придатна для гільз шириною до 1800 мм / раппорт 1037 мм.

З детальною інформацією та технічними параметрами нестандартного та додаткового обладнання можна ознайомитися у відповідних рекламних буклетах або за запитом.

 

Вас цікавить формне обладнання nyloflex® Flint Group?