Послуги лазерного маркування, гравіювання та порізки

ПрАТ "НДІ лазерних технологій" впроваджує сучасні прогресивні технології лазерного гравіювання, які дозволяють випускати ефектну високоякісну рекламну, іміджеву та сувенірну продукцію.

 

Наше підприємство спеціалізується на перенесенні зображення за допомогою лазерного гравіювання на різні матеріали: пластик, скло, дерево, гуму, метал, шкіру тощо. Ми використовуємо технологічне обладнання на основі СО2, волоконних і YAG лазерів. Величезний досвід у застосуванні лазерних технологій та різноманітне лазерне устаткування дозволяють нам запропонувати різні варіанти обробки та підібрати оптимальне рішення для кожного конкретного замовлення.

 

Ми пропонуємо:

  • Нанесення фірмової символіки на сувенірну продукцію - ручки, значки, брелоки, запальнички, попільнички, келихи, візитниці, пам'ятні сертифікати, дипломи, подарункові набори; зовнішнє оформлення.
  • Лазерне різання, маркування та гравіювання матеріалів широких форматів до 2х3м і великогабаритних виробів з пластику, дерева, металу.

 

Наша продукція:

 

- допоможе підкреслити фірмовий стиль;

 

- стане ефектним доповненням інтер'єру вашого офісу, виставкової експозиції, підкреслить діловий стиль та респектабельність;

 

- дозволить розширити спектр послуг, що надаються вашим клієнтам;

 

- в подарунковому виконанні залишить у ваших колег, партнерів і гостей найприємніші спогади.


У нас ви можете придбати матеріали для обробки лазером. З їх допомогою ви легко реалізуєте будь-який дизайнерський задум: ​​настінні та настільні таблички, оформлення почесних грамот і сертифікатів. Ваш творчий задум і наші матеріали - найкраще вирішення проблем.

Маркування друкованих плат

Лазерне гравіювання металу та пластику

Зняття лазером шару фарби

Лазерне маркування металевих деталей

Лазерне гравіювання металу

Гравіювання виробів з металу

Лазерне різання та гравіювання виробів з пластику та дерева

Лазерне різання та гравіювання фанери та дерева

Лазерне різання та гравіювання шкіри

Лазерне гравіювання металевих виробів

 

Вас цікавлять послуги лазерного маркування та гравіювання? Дізнатися вартість можна за номером 050-194-21-22