Відмова від відповідальності

Відмова від відповідальності

Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, призначена тільки для загальних інформативних цілей. Інформація надана ПрАТ «НДІ лазерних технологій», і, намагаючись зберегти актуальність та правильність інформації, ми не даємо гарантій будь-якого роду, явних або передбачуваних, про повноту, точність, надійність, придатність або доступність з посиланням на веб-сайт або інформацію, продукти, послуги або пов’язані з ними графіки, що містяться на веб-сайті. Тому будь-яке посилання на інформацію з цього сайту, робиться на Вашу відповідальність.

За будь-яких обставин ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, включаючи, крім іншого, будь-які непрямі або опосередковані збитки, а також будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок втрати даних або прибутку, що виникають через використання цього веб-сайта.

За допомогою цього веб-сайту ви можете зв’язатися з іншими веб-сайтами, які не знаходяться під контролем ПрАТ «НДІ лазерних технологій». Ми не контролюємо зміст та доступність цих сайтів. Включення будь-яких посилань необов’язково відповідає рекомендаціям або затвердженню інформації, що міститься на таких сайтах.

Прилагаються усі зусилля для забезпечення безперебійної роботи сайту. Тем не менее ПрАТ «НДІ лазерних технологій» не несе відповідальності за те, що веб-сайт тимчасово недоступний із-за технічних несправностей, що є поза нашим контролем.