Друкарські пластини nyloprint® Flint Group

Друкарські пластини nyloprint® - стабільно высока продуктивність

Друкарські пластини nyloprint® - ідеальний помічник у створенні вашого шедевра. Широкий асортимент продуктів nyloprint® відповідає найвигагливішим вимогам, що пред'являються до сучасної поліграфічної продукції.. 

Друк этикеток

Друк на тюбиках, чашках і банках

Тампонний друк

Захисний друк

Гаряче матрицювання

Тиснення

 

Flint Group пропонує Вашій увазі водо- та спиртовимивні пластини nyloprint®, а також пластини для прямого лазерного гравірування. Залежно від сфери застосування, Ви можете вибирати між пластинами на основі плівки або металу. Все фотополімерні пластини випускаються в різній товщині і форматах.

Друк этикеток

Більшість етикеток - це справжні витвори мистецтва, і це передбачує підвищені вимоги до друку. Для задоволення цих вимог компанія пропонує широкий асортимент друкарських пластин nyloprint®®.

Друкарські пластини nyloprint® Flint Group
Друкарські пластини nyloprint® Flint Group

Незалежно від того, чи підходять Вам пластини на плівці або на металевій основі, друкарські пластини nyloprint® для високого друку впораються з дизайном будь-якої складності.

  • Високий контраст друку з винятковим тональним діапазоном
  • Висока якість напівтонових градацій
  • Дуже висока роздільна здатність - до 10 000 точок на дюйм
  • Відмінне краскоперенесення
  • Добра зносостійкість при великих тиражах
  • Надійність при повторному використанні для повторних замовлень

Пластини на основі плівки для високого друку:

nyloprint® WF-H
nyloprint® WF-H Digital
nyloprint® WF-Q
nyloprint® WF-S

Пластини на металевій основі для ротаційного, полуротаціонного і плоского високого друку:

nyloprint® WS
nyloprint® WS Digital
nyloprint® WS-W
nyloprint® WS-W Digital
nyloprint® WS-T
nyloprint® WS-T Digital
nyloprint® WS-S Digital

Друк на тюбиках, чашках та банках

Продовжує зростати попит на більш складні проекти з друку упаковки. Асортимент продукції nyloprint® для друку на тюбиках, чашках і банках допоможе Вам у вирішенні цих завдань, забезпечивши високу якість друку найтонших деталей. Незалежно від того, чи друкуєте ви на пластиці або на металі, серія продуктів nyloprint® пропонує Вам відповідне спеціалізоване рішення.

Завдяки великій широті експозиції і високій роздільній здатності пластин nyloprint® для високого друку досягається ідеальне відтворення тонких ліній і зображень на тюбиках, чашках і банках. Завдяки гарному, однорідному краскоперенесенню друк плашки, напівтонів і графічних зображень виглядає ідеально. Друковані пластини nyloprint® з легкістю можуть надрукувати кілька мільйонів відбитків.

Пластини для друку тюбиків, чашек та банок

nyloprint® WS
nyloprint® WS Digital
nyloprint® WS-T
nyloprint® WS-T Digital
nyloprint® WS-W
nyloprint® WS-W Digital

Тампонний друк

Друк на пластику, склі, порцеляні, емалі або кераміці - друковані пластини nyloprint® для тампонного друку забезпечать найбільш точне нанесення зображень і світлих шрифтів на практично всі матеріали і геометричні форми. Відмінне відтворення деталей, легка і швидка обробка пластин.

Завдяки підвищеної зносостійкості фотополімерні пластини nyloprint® WSA і nyloprint® ST можуть використовуватися на великих тиражах, альтернативою яким можуть бути тільки сталеві форми глибокого друку. Завдяки дуже високій роздільній здатності (до 10000 dpi) і широкому тональному діапазону забезпечується виробництво високоякісної поліграфічної продукції.

Пластини для малих и середніх тиражей

nyloprint® WS
nyloprint® WS Digital
nyloprint® S
nyloprint® DLE-S (для лазернго гравіювання)

Пластины для великих тиражей з високими вимогами до якості

nyloprint® WSA
nyloprint® WSA Digital
nyloprint® ST

Захисний друк

В процесі захиснго друку, наприклад цінних паперів, банкнот, паспортів або марок для виробництва одного виду продукції застосовуються декілька різних друкарських процесів. Друкарські пластини nyloprint® роблять великий внесок в друкарський процес.

Прямий та офсетний высокий друк

nyloprint® WS
nyloprint® WS Digital
nyloprint® WS-W
nyloprint® WS-W Digital
nyloprint® S
nyloprint® WS-S Digital

Пластини для виготовлення шаблонів nyloprint® використовуються для закачування фарбою друкованого циліндра в пресах глибокого друку. Ці пластини були розроблені в результаті багаторічного досвіду роботи в області захисної друку і в тісній співпраці з клієнтами.

Фотополімерні пластини для виготовлення жорстких шаблонів

nyloprint® WS 225
nyloprint® WS 230 S
nyloprint® WS 230 S Digital

Пластини для глибокого друку nyloprint® - в глибокому друці гравюрні пластини nyloprint® виступають в якості еталонної друкарської форми, яку використовують при гальванічній обробці фактичної друкарської форми. Ці пластини роблять можливим виробництво друкарської форми в один етап, набагато швидше і простіше, ніж з попередніми методами обробки. Багато проміжних етапів гальванічної обробки більше не потрібні, тим самим зменшується ймовірність виникнення помилок.

Пластини для глибокого друку

nyloprint® WSA
nyloprint® WSA Digital
nyloprint® ST

Захисний друк - питання довіри. nyloprint® робить все можливе для забезпечення високої точності і стабільності якості, які є основними вимогами до друку цінних паперів.

Пластини для нанесення покриття

nyloprint® WA-S
nyloprint® WA-S Digital

Рельєфне тиснення і гаряче матрицювання

Безфарбне тиснення – нижній штамп

nyloprint® WS
nyloprint® WA

Безфарбне тиснення – верхній штамп

nyloprint® WF-H
nyloprint® WF-Q

Завдяки високій термостійкості (до 130 ° C / 266 ° F), пластини на основі металу nyloprint ® WA 210, nyloprint ® 240 WA, nyloprint ® WS 152 і nyloprint ® WS 175 ідеально підходять для гарячого матрицювання і виробництва гумових кліше.

 

Гаряче штампування на фользі

nyloprint® 210 WA
nyloprint® 240 WA
nyloprint® WS 152
nyloprint® WS 175

 

Вас цікавлять печатні пластини nyloprint® від Flint Group?