DLM-BC Pro-D — Система лазерного маркування кришок

 
 

DLM ВС Pro-D призначена для маркування на внутрішній поверхні кришок текстової та графічної інформації з синхронним використанням двох лазерних джерел, що працюють на різних довжинах хвиль. Маркування можна виконувати як одним з лазерів, так і двома лазерами одночасно. Використання двох лазерних джерел різних спектральних діапазонів дозволяє отримувати на кришці маркування двома кольорами (темним і світлим). Це ускладнює виготовлення підробок і збільшує ступінь захисту. Така комбінація лазерів дозволяє виконувати маркування кришок будь-якого кольору, незалежно від барвника, що входить до складу матеріалу кришки, і розширює діапазон кольорів, для маркування яких не потрібно додавання спеціального тонера.

 • Маркування відбувається при русі кришки. Сфокусоване лазерне випромінювання взаємодіє з матеріалом кришки, в результаті чого відбувається зміна кольору матеріалу, що маркується (темний на світлому тлі або світлий на темному). При маркуванні кришок лазером з довжиною хвилі 1,062 мкм в матеріал кришки необхідно вносити певний відсоток добавок (тонер), які суттєво збільшують поглинаючу здатність матеріалу кришки, покращують якість зображення і підвищують продуктивність маркування.
 • Маркування кришок проводиться відповідно до заздалегідь підготовлених файлів. Програмне забезпечення дозволяє маркувати текстові файли, де на кожній кришці маркується індивідуальний код, а також, наносити графічні зображення, витримуючи задане процентне співвідношення між різними зображеннями.
 • У DLM ВС Pro-D кришки подаються на транспортер і після проходження пристрою розділення надходять в зону маркування. По завершенню маркування кришки проходять область контролю якості, підраховуються, і через дозуючий пристрій надходять в один з двох прийомних коробів.
 • За бажанням Замовника DLM ВС Pro-D може бути укомплектована системою відеоконтролю якості зображень, що наносяться, і геометрії кришок.

Лазерная маркировка пробок и крышек

Лазерная маркировка пробок и крышек

Найменування параметру Значення параметру
Матеріал кришок, що маркуються Поліетилен, Поліпропілен
Діаметр кришок 28 - 38 мм
Відтінок зображення, що маркується Світлий, темний
Максимальна продуктивність при нанесенні 10 символів висотою 2 мм (промо-код) до 90 000 шт. за годину
Максимальна продуктивність при нанесенні малюнків (незмінний текст) до 90 000 шт. за годину
 Програмне забезпечення  DLM-BC Pro Ліцензійна версія WindowsXP; Ліцензійна версія NII Laser Technology Mark
  Електроживлення DLM-BC Pro Трифазна п'ятипровідна мережа змінного струму напругою 380 В, частотою 50 Гц
 Максимальна споживана потужність, кВт  Не більше 6,0
 Габаритні розміри, Ш x В x Д, мм  2040 x 1630 x 1700
Маса , DLM-BC Pro, кг  Не більше 750


  Технологія без добавокВолоконний лазер


  28mm38mm28-38mmIнше

   

  Цікавить лазерна система для маркування кришок і ковпачків DLM-BC Pro-D CapSketcher™?