DLM-BC Pro-N – Лазерне маркування пробок, кришок і ковпачків без використання лазерного тонера

 
 

Лазерні установки серії DLM-xx Pro дозволяють гравірувати не тільки пластикові кришки, а й кронен-пробки, а також пробки для винних пляшок. DLM-BC Pro-N призначена для маркування зображення у внутрішній і зовнішній поверхні пластикових кришок. Даний лазерний комплекс дозволяє здійснювати маркування кришок без додавання спеціальної лазерної добавки, що є величезною перевагою з точки зору вартості маркування.. У DLM-BC Pro-N кришки надходять на транспортер, і після проходження пристрою розділення, надходять до зони маркування. Маркування відбувається при русі кришки. По завершенню маркування кришка проходить зону підрахунку, і через дозуючий пристрій, потрапляє в один з двох прийомних коробів. Також можлива опція відеоконтролю зображення, що маркується..

 • Матеріал кришок не повинен містити ніяких добавок (тонера), що дозволяє застосовувати дану технологію для будь-якого матеріалу і кольору кришок.
 • Сфокусоване лазерне випромінювання з певними енергетичними та тимчасовими характеристиками, взаємодіє з матеріалом кришки.
 • В результаті взаємодії відбувається зміна кольору поверхні кришки (темний на світлому тлі або світлий на темному тлі) в залежності від складу тонера.
 • Маркування кришок проводиться відповідно до заздалегідь підготовленими файлами. Програмне забезпечення дозволяє маркувати текстові файли, в тому числі у вигляді порядкових номерів за зменшенням або зростанням і у вигляді випадкових кодів. Наносити графічне зображення, в тому числі, і у випадковому порядку, витримуючи задане процентне співвідношення між різними файлами.

Лазерная маркировка пробок

Лазерная маркировка пробок, колпачков и крышек

Найменування параметру Значення параметру
Матеріал кришок, що маркуються Поліетилен, Поліпропілен
Діаметр кришок 28 - 38 мм
Відтінок зображення, що маркується Світлий, темний
Максимальна продуктивність при нанесенні 10 символів висотою 2 мм (промо-код) до 90 000 шт. за годину
 Програмне забезпечення DLM-BC Pro Ліцензійна версія WindowsXP; Ліцензійна версія NII Laser Technology Mark
   Електроживлення  DLM-BC Pro Трифазна п'ятипровідна мережа змінного струму напругою 380 В, частотою 50 Гц
 Максимальна споживана потужність, кВт  Не більше 6,0
 Габаритні розміри : Ш x В x Д, мм DLM-BC Pro: Ш x В x Д, мм  650 x 2000 x 1600
Маса DLM-BC Pro, кг  Не більше 420


  Технологія без добавокВолоконний лазер


  28mm38mm28-38mmIнше

   

  Цікавить лазерна система для маркування кришок і ковпачків DLM-BC Pro-N CapSketcher™?